Sukces i nagroda dzięki umiejętnościom językowym i pracy pierwszoklasistek z ZSP nr 2 w Gryfinie.

Zespół z klasy 1 LA  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie  (pracujący pod opieką nauczycielki Marzeny Burdzy) zwyciężył w kategorii Zespół Uczniów w konkursie LANGLOO CUP 2015 Spring. Nagroda? Wycieczka do Londynu. Pierwsza reakcja? Niedowierzanie. Ale kiedy przedstawiciele firmy przyjechali na Łużycką i spotkali się z przedstawicielami dyrekcji, Ania, Julia, Magda, Olga i Oliwia z większą śmiałością zaczęły planować w swój pobyt w stolicy Anglii.

I wreszcie stało się! Dziewczęta wraz z panią Burdzy 16 czerwca br. wyruszyły w podróż. Najpierw, dzięki trosce organizatorów, Warszawa -  dobry hotel i przyjemne popołudnie, które minęło na zwiedzaniu stolicy i zakupach. Rano – lot do Anglii. Udało się… wszystko – London Eye, rejs po Tamizie, Westminster, zmiana warty, Buckingham Palace, Muzeum Figur Woskowych Madame  Toussaud, Chamber of Horrors, filmy w kinie 4D, Hyde Park, Science Museumi, Natural History Museum. I, oczywiście, zakupy – na Oxford Street. Inni uczniowie walczą o stopnie, zestresowani poprawiają kartkówki itd., a dziewczęta przez cztery dni intensywnie „przeżywają” Londyn. Pogoda cudowna (u nas pada!). Londyn – cudowny (ludzie, architektura, atmosfera).
Wspaniały konkurs, wspaniała nagroda! Langloo CUP, Mistrzowstwa Polski Uczniów w Nauce  Języka Angielskiego (organizatorem jest firma LANGLOO.COM z Warszawy) to jeden z najbardziej interesujących – ze względu na swoje założenia – konkursów językowych przeprowadzanych w Polsce. Ranking zwycięzców tworzony jest na podstawie badania (przez dwa miesiące) przyrostu wiedzy i umiejętności językowych.

Dziewczęta dziękują firmie LANGLOO.COM za fantastyczną nagrodę, Radzie Rodziców przy Zespole Szkół  Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie  i Powiatowi Gryfińskiemu za szczodre dofinansowanie. Naprawdę, warto uczyć się w języków obcych. Szczególnie w ZSP 2 w Gryfinie.

Źródło: ZSP nr 2 Gryfino

Oświata
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony