Spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA we współpracy z Fundacją PGE zaprosiła Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie do udziału w akcji „Energetyczny Tornister”. Projekt polega na obdarowaniu dzieci z rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych, tornistrami z pełnym wyposażeniem szkolnym.

Wyprawkę szkolną otrzymały dzieci rozpoczynające naukę w klasach pierwszych szkół podstawowych. „Pierwszaki”, znalazły w tornistrach między innymi: piórnik z wyposażeniem, kredki, farby, pędzelki, zeszyty w linię, zeszyty w kratkę, bloki rysunkowe i techniczne, papier kolorowy, plastelina, nożyczki, zestaw bibuł, także worek na kapcie i czekoladka.
Wręczenie tornistrów odbyło się w dniu 17.08.2017r w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gryfinie, przy udziale Wicestarosty Powiatu Gryfińskiego Pana Jerzego Milera, przedstawiciela spółki PGE GiEK SA Pani Sylwii Korczak, przedstawicieli PCPR w Gryfinie Pani Adriany Lewandowskiej i Pani Renaty Jenne oraz opiekunów zastępczych i wychowawców.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie do udziału w projekcie, jednak największym podziękowaniem jest radość i uśmiech dzieci.

Adriana Lewandowska

Oświata
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony