pcpr 13Tradycją staje się już organizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie – festyn z okazji Dnia Dziecka i Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Festyn jest ukłonem i podziękowaniem dla rodzin zastępczych i ich wychowanków z terenu powiatu gryfińskiego. Tegoroczne spotkanie odbyło się 8 czerwca w Gryfinie. Cudowna pogoda i wiele atrakcji zapewniły doskonałą zabawę i niezapomniane chwile. Oprócz rodzin zastępczych w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Rady Powiatu Gryfińskiego oraz Publicznego Ośrodka Adopcyjnego w Szczecinie.

pcpr 2

Organizator wydarzenia składa serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym osobom, w szczególności Moto Ekipie Gryfino oraz „wspomagaczom”, bez których nie udało by się zorganizować tak wspaniałej zabawy: Oddziałowi Powiatowemu WOPR Gryfino, OSP Chwarstnica, OSP Raffer Gryfino,  OSiR Gryfino, Stajni Zacisze w Gardnie,  fajnerzeczy.pl, a także  Agnieszce Jäger, Eugeniuszowi Kudukowi, Justynie Kmiecik, Grażynie Maćkowiak-Soboń, Klaudii Kmiecik, Klubowi Rodzica Zastępczego w Gryfinie,  Przedszkolu nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pszczółki Mai w Gryfinie,  Powiatowemu Zakładowi Aktywności Zawodowej w Gryfinie, Powiatowi Gryfińskiemu oraz Miastu i Gminie Gryfino.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie poszukuje kandydatów na rodziny zastępcze. Informacje dotyczące naboru kandydatów dostępne są na stronach internetowych PCPR Gryfino http://www.pcpr-gryfino.pl/

Wydarzenia lokalne
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony