Katarzyna Bartosiewicz

Żórawie 1e, 74-100 Gryfino
tel./fax (091) 416 40 49
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.przy-lesie.blog.onet.pl

Gospodarstwo agroturystyczne "Przy Lesie" położone jest na skraju wsi Żórawie, w pięknej krajobrazowo okolicy, w otoczeniu lasów i łąk. Panuje tu niespotykana cisza i spokój, która przyciąga przede wszystkim amatorów wycieczek pieszych i rowerowych, a także turystów lubiących spędzać czas na łonie natury.

Dodatkowym atutem gospodarstwa są konie i kucyki różnych ras. Aktualnie do dyspozycji turystów przeznaczonych jest 10 koni, na których prowadzona jest nauka jazdy konnej. Jazdy odbywają się pod stałą opieką instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna.
W gospodarstwie obecny jest też lekarz i pedagog.

Gospodarstwo prowadzi naukę jazdy od podstaw i na różnych szczeblach zaawansowania. W czasie lekcji jeźdźcy przyswajają sobie podstawy techniki jeździeckiej, a także poznają zasady obchodzenia się z końmi. Tym, którzy potrafią już samodzielnie powodować koniem proponowane są jazdy terenowe.

W wakacje oraz ferie zimowe gospodarstwo organizuje obozy dla dzieci i młodzieży.

Istnieje tu również możliwość przejechania się bryczką i zorganizowania kuligu. Gospodarze powożą także do ślubu.

Agroturystyka
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony