zajawkaZapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Samorząd lokalny w obiektywie” . Konkurs ten, to wspólny pomysł Uniwersytetu Szczecińskiego i Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego, a jego głównym celem jest zachęcenie młodzieży do aktywności obywatelskiej, poznawania idei samorządności, a także funkcjonowania samorządu lokalnego w miejscu zamieszkania i jego wpływu na poprawę standardu życia mieszkańców. Konkurs ma wzbudzić również zainteresowanie historią, symboliką i organizacją samorządu terytorialnego.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jeden projekt zawierający maksymalnie 5 zdjęć przedstawiających miejsca, obiekty lub wydarzenia związane z samorządem lokalnym. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz specjalną ekspozycję ich prac.  

Zgłoszenia zgodne z regulaminem należy przesłać do 30 kwietnia 2021 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej konkursu www.npb.usz.edu.pl/konkurs

Kultura
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony