Gryfińskie kino Gryf stawia na promocję. Dużo wcześniej rozreklamowało zakup sprzętu pozwalającego na organizowanie projekcji premierowych i wyświetlanie filmów w technologii 3D, wydrukowało darmową gazetkę informacyjną, a teraz zaprasza do rezerwowania biletów na filmy. Każdy, kto chce mieć pewność, że nie ominie go żadna projekcja premierowa czy inne wydarzenie filmowe może dokonać rezerwacji wejściówki już na tydzień przed danym pokazem.

 

Rezerwacje biletów - wyłącznie telefoniczne - prowadzą:

-w dni powszednie (poniedziałek-piątek) w godzinach 10.00-16.00 - Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie (tel. 91 852 31 83).

-w dni powszednie (poniedziałek-piątek) po 16.00 - kino Gryf; w godzinach otwarcia, na pół godziny przed pierwszym pokazem (tel. 91 416 24 47).

-w weekendy oraz w święta - kino Gryf, w godzinach otwarcia, na pół godziny przed pierwszym pokazem (tel. 91 416 24 47).

Odbiór zarezerwowanych biletów powinien nastąpić w kasie kina Gryf najpóźniej pół godziny przed pokazem filmu. Po tym czasie rezerwacja zostaje anulowana. Kasa kina Gryf (Gryfiński Dom Kultury, ul. Szczecińska 17) czynna jest w dniach wyświetlania filmów, pół godziny przed pierwszym pokazem.

Standardowe ceny biletów w gryfińskim kinie: 12 zł (ulgowy), 14 zł (normalny). Cena dla grup zorganizowanych: 11 zł. W przypadku niektórych tytułów ceny mogą być inne.

Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość organizacji pokazów na specjalne zamówienie w godzinach przedpołudniowych. Dla grup powyżej 15 osób obowiązują zniżki. W sprawie pokazów specjalnych prosimy kontaktować się pod numerem telefonu: 600 009 771.

Gryfińskie kino jest kinem studyjnym należącym do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. Upowszechnia kulturę filmową poprzez prezentowanie filmów o wysokich walorach artystycznych. Ponad połowa wyświetlanych tytułów to repertuar niekomercyjny i kino polskie. W ostatnim czasie gryfińskie kino wzbogaciło się o nowoczesny sprzęt, który pozwala na organizowanie projekcji premierowych i wyświetlanie filmów w technologii 3D.

Kultura
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony