Na spektakl Teatr Krzyk z Maszewa zaprasza Gryfińska Scena Teatralna. Sztuka pt. „Wydech” wystawiona zostanie w Pałacyku pod lwami 29 maja br. o godz. 19. Scenariusz napisał i sztukę wyreżyserował Marek Kościółek. W spektaklu występują Marta Ciosek, Roksana Kupska, Agnieszka Małyska, Mateusz Zadala oraz Michał Kropa. „Wydech" to kolejny po „Głosach" i „Szeptach" krzyk młodości teatru Marka Kościółka, który co jakiś czas gości w Gryfinie.

Piątka nastoletnich wykonawców w mieszanej konwencji gry, zabawy, przy wykorzystaniu czata, czy rozmowy poprzez komunikator gadu-gadu próbuje nawiązać kontakt z otaczającym światem i z wielkim nieobecnym - ojcem. Teatr Krzyk wywołuje silne emocje. Zaskakuje płynne połączenie komizmu i powagi oraz bardzo trudne zadania aktorskie. Atutem tego teatru jest autentyzm, odwaga oraz umiejętność mówienia o ważnych, osobistych problemach językiem teatru.

Bilety (w cenie 5,00 zł ) do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie (można dokonywać rezerwacji telefonicznej: 91 852 31 83) oraz przed wejściem na spektakl.

Kultura
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony