W związku z dużym zainteresowaniem spektaklem Grupy Teatralnej Gliptykos "Rozprawa czyli makabryczno-erotyczny dzień z życia Sądu" uprzejmie informujemy, że kolejne pokazy będzie można obejrzeć na scenie Gryfińskiego Domu Kultury już 5 i 6 stycznia 2013 roku. Bilety trafią do sprzedaży w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie już w najbliższy poniedziałek 17 grudnia br.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek i programów na spektakl w dniu 5 stycznia 2013 r. zostanie przekazany na rehabilitację i leczenie Pani Bożeny Jakubas, nauczycielki matematyki w Zespole Szkół w Gryfinie, przebywającej od lutego 2011 r. w bardzo ciężkim stanie, a dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek na spektakl w dniu 6 stycznia zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Grupa Teatralna Gliptykos z Gryfińskiego Domu Kultury w składzie: Kinga Andrusewicz, Magdalena Gazdecka-Goślinowska, Angelika Obitko, Anna Pawłowska, Maria Piznal, Małgorzata Świtelska, Andżelika Wąsiel-Łokińska, Jolanta Witowska, Maria Zalewska, Rafał Guga, Jerzy Miler, Rafał Mucha, Jakub Pławski, Dariusz Ulanowski czyli pracownicy kultury i oświaty, szefowie gminnych jednostek organizacyjnych, przedstawiciel władz samorządowych, radni, studenci, przygotowała już drugie swoje przedstawienie, po "W pewnym miasteczku". Obok talentu aktorskiego artyści zaprezentują umiejętności wokalne i taneczne. W treść sztuki (podobnie jak w poprzednim przedstawieniu) wplecione zostały gryfińskie akcenty.

Źródło: www.gdk.com.pl

Kultura
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony