Zbliża się kolejna, 9. już edycja konkursu „Nagroda Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu". W związku z tym, mamy przyjemność zaprosić Państwa do typowania osób, organizacji, instytucji oraz innych jednostek, które całokształtem swojej działalności i osiągnięciami w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju i promocji powiatu gryfińskiego w kraju i za granicą.
Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach: kultura, sport, inicjatywa społeczna oraz pracodawca roku.
W 9. edycji kapituła konkursu oceniać będzie dokonania kandydatów w okresie od 1 września 2013 r. do 31 sierpnia 2014 r.

Zgłoszenia kandydatów do nominacji należy składać w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Gryfinie w terminie do dnia 30 września 2014 r. lub przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Gryfinie ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino (decyduje data stempla pocztowego).

Wręczenie nagród odbędzie się w listopadzie br. podczas uroczystej sesji Rady Powiatu poświęconej obchodom Święta Odzyskania Niepodległości.

W razie pytań lub wątpliwości wszelkich informacji o konkursie udzielają pracownicy Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki pod numerem telefonu 91 404 50 00 wew. 223

Do pobrania:
Regulamin konkursu
Wniosek – kategoria KULTURA
Wniosek – kategoria SPORT
Wniosek – kategoria INICJATYWA SPOŁECZNA
Wniosek – kategoria PRACODAWCA ROKU

Wydarzenia lokalne
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony