Już w listopadzie br., podczas uroczystej sesji Rady Powiatu poświęconej obchodom Święta Odzyskania Niepodległości poznamy laureatów jubileuszowej, 10. edycji konkursu „Nagroda Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu".
W związku z tym, mamy przyjemność zaprosić Państwa do typowania kandydatów do nagrody w czterech kategoriach: kultura, sport, inicjatywa społeczna oraz pracodawca roku.
Nagrodę otrzymać mogą osoby, organizacje, instytucje oraz inne jednostki, które całokształtem swojej działalności i osiągnięciami w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju i promocji powiatu gryfińskiego w kraju i za granicą.

W tegorocznej edycji kapituła konkursu oceniać będzie dokonania kandydatów w okresie od 1 września 2014 r. do 31 sierpnia 2015 r.
Zgłoszenia (wnioski do pobrania poniżej) należy składać w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Gryfinie w terminie do dnia 30 września 2015 r. lub przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Gryfinie ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino (decyduje data stempla pocztowego).

W razie pytań lub wątpliwości wszelkich informacji o konkursie udzielają pracownicy Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki pod numerem telefonu 91 404 50 00 wew. 223

Do pobrania:
Regulamin konkursu
Wniosek – kategoria KULTURA
Wniosek – kategoria SPORT
Wniosek – kategoria INICJATYWA SPOŁECZNA
Wniosek – kategoria PRACODAWCA ROKU

Wydarzenia lokalne
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony