9 czerwca 2022 roku w Chojnie odbył się ,,Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej dla Chłopców ze Szkół i Ośrodków Szkolno-Wychowawczych województwa zachodniopomorskiego z rocznika 2007 i młodszych”
W turnieju udział wzięło 5 zespołów. Były to zespoły z: SOSW w Chojnie, SOSW w Pyrzycach, SOSW w Świnoujściu, Zespołu Szkół nr 12 w Koszalinie oraz z SOSW nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych w Policach.

Grano systemem ,, każdy z każdym”. Łącznie rozegrano 10 meczów. Każdy mecz trwał 8 minut. W trakcie Turnieju zorganizowano 20 minutową przerwę, podczas której dzieci miały okazję spożyć posiłek oraz uczestniczyć w festynie rekreacyjnym organizowanym na terenie parku w SOSW w Chojnie z okazji Dnia Patrona Ośrodka. Końcowa klasyfikacja drużyn przedstawia się następująco:
1 miejsce – Police
2 miejsce – Świnoujście
3 miejsce - Koszalin
4 miejsce – Chojna
5 miejsce – Pyrzyce.
Każdy zespół otrzymał dyplom oraz piłkę nożną – replikę piłki Al Rihla, która będzie piłką Mistrzostw Świata w Katarze 2022. Turniej odbył się pod Honorowym Patronatem Starosty Gryfińskiego oraz ze wsparciem finansowym z budżetu Powiatu Gryfińskiego i Rady Rodziców w SOSW w Chojnie.

   

Wydarzenia lokalne
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony