Zielone Forum Publiczne, już 1 czerwca w godzinach od 16:00 do 18:00 na terenie Centrum Sportu i Rekreacji w Gryfinie (teren Centrum Wodnego Laguna). Pierwszych 300 osób biorących udział w wydarzeniu otrzyma darmową sadzonkę: lawendę wąskolistną, pęcherznicę, berberysa, dereń czy różę okrywową.

Zgłoszenia na Zielone Forum Publiczne należy wysłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podając: imię i nazwisko oraz numer telefonu). Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać pod numerem telefonu: 91 416 20 11 wew. 211 oraz na stronie internetowej www.klimatgryfino.pl.

Na forum poznasz znaczenie drzew i roślin w najbliższym otoczeniu, dowiesz się więcej o właściwej pielęgnacji roślin w Twoim ogrodzie. Poznasz te, które pomagają środowisku w retencji wody. Mnóstwo ekologicznych niespodzianek, dla dzieci: gry i zabawy, konkursy, fotobudka 360, warsztaty tworzenia mydełek, bomb nasiennych i dużo dobrej zabawy! Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne!

 plakat pomniejszony

Informacje - krótko
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony