16 maja 2019 r. odbyła się już V edycja Imprezy Turystyczno- Integracyjnej  „Leśna Polana”. Organizatorami imprezy, jak co roku byli Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych MOST oraz Zespół Szkół w Nowym Czarnowie. Honorowy patronat nad imprezą objął starosta Wojciech Konarski.

Impreza miała charakter integracyjny i skierowana była do dzieci, młodzieży i osób dorosłych Powiatu Gryfińskiego i Szczecina.

Pogoda w tym roku nie sprzyjała, ale mimo deszczu na twarzach wszystkich uczestników gościł uśmiech. Były konkurencje plenerowe: pogodny spacer i marsz na orientację oraz dodatkowe atrakcje takie jak ekomagik, fotobudka i salon piękności. Po skorzystaniu ze wszystkich atrakcji na sali wielofunkcyjnej DPS na wszystkich czekał pyszny poczęstunek: grochówka, drożdżówki, lody i napoje. Każdy z uczestników na koniec otrzymał medal z jeżykiem, wesołym symbolem tegorocznej imprezy oraz drobny upominek. Nagrody wręczali wicestarosta Ewa Dudar i dyrektor ZS w Nowym Czarnowie Małgorzata Wakuluk.

Serdeczne podziękowania składamy sponsorom imprezy: Powiatowi Gryfińskiemu, Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych MOST oraz sklepowi Intermarche. Szczególnie ciepłe podziękowania kierujemy do dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie Julii Porwit, która jak zawsze wsparła naszą inicjatywę. Dziękujemy również wolontariuszom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Gryfinie za wszelką pomoc. Ekologiczny charakter imprezy wsparł Powiatowy Zakład Aktywizacji Zawodowej w Gryfinie, który wykonał specjalnie z tej okazji okolicznościowe medale oraz kolorowe torby na upominki. Serdecznie zapraszamy za rok!

 

Źródło: www.zssnoweczarnowo.edupage.org

 

Oświata
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony