Uczniowski Klub Sportowy Hetman Grzybno uprzejmie zaprasza do wzięcia udziału w imprezie piłkarskiej pn. Dolnoodrzańskie MiniEuro 2012. Partnerami są okoliczne kluby sportowe: KLUKS Krzywin, Tywa Swobnica i Chrobry Lisie Pole. Adresatami przedsięwzięcia są dzieci i młodzież, zrzeszona i niezrzeszona w klubach z terenu powiatu gryfińskiego i okolic. Zaplanowano przeprowadzenie trzech turniejów w trzech kategoriach wiekowych: 26 maja w Swobnicy – rocznik 1999 i młodsi, 2 czerwca w Krzywinie – rocznik 2001 i młodsi, 9 czerwca w Lisim Polu – 1996 i młodsi.

Planuje się, że w całej imprezie weźmie udział 48 drużyn, czyli po 16 na jeden turniej, 576 zawodników oraz 200 dorosłych jako opiekunów i obsługa turniejów.

       We wszystkich trzech turniejach obowiązywać będzie system rozgrywek jak w prawdziwym Euro 2012. Losowanie nazw państw odbędzie się podczas otwarcia każdego z turniejów.

       Do dnia dzisiejszego patronat i obsługę medialną objęły TVP 0/Szczecin oraz  Polskie Radio Szczecin. Sponsorem głównym jest sklep internetowy z odzieżą i sprzętem piłkarskim www.lider-sklep.pl. Pierwszym sponsorem publicznym jest Powiat Gryfiński. Ponadto swojego wsparcia na razie udzieliły Zachodniopomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe i Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej.

        Wszyscy startujący zawodnicy otrzymają specjalnie wykonane na tę okazję koszulki w 16 kolorach wraz z numerami, w których będą rozgrywać swoje mecze podczas turnieju. Ponadto każdy uczestnik dostanie pamiątkowe medale. Cztery najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary. Dodatkowe nagrody czekają dla najlepszego zawodnika, bramkarza i króla strzelców w każdej kategorii.

      Wszelkie informacje, w tym jak zgłosić do turnieju, znaleźć można na stronie www.mini-euro.blogspot.com

Sport
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony