Ogólnopolska akcja BiegamBoLubię (BbL) rozpoczęta w 2010 r. obejmuje już swoim zasięgiem 43 miasta w całym kraju i systematycznie się rozrasta. Gryfino dołącza do akcji pragnąc dołożyć swoją cegiełkę do tej ciekawej inicjatywy.
Młodzieżowy Ośrodek Sportowy w Gryfinie, Gazeta Gryfińska oraz trenerzy MKS Hermes zapraszają do Parku Miejskiego w soboty na godz. 1000 (zbiórka przy parkingu UMiG). Zaproszenie adresowane jest dla wszystkich, w każdym wieku, (oczywiście najmłodsi powinni być wraz z rodzicami) bo biegać każdy może, wystarczy dopasować odległość i intensywność do własnych możliwości. Mile widziani są miłośnicy coraz bardziej popularnego nornic walking, od którego można zacząć dążąc do formy pozwalającej na przebiegnięcie maratonu.

Pomyślmy o swoim zdrowiu, im wcześniej tym lepiej, aczkolwiek nigdy nie jest za późno. Wystarczy decyzja aby wyjść z domu a później za każdym razem będzie łatwiej. Gryfino ma wiele tradycji biegowych, odbywa się wiele imprez, w których można zaprezentować swoją formę (Masowe Biegi Przełajowe, Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich, Bieg Transgraniczny Gryfino-Gartz i in.). Nasza propozycja to doskonały sposób na podstawowe przygotowanie się do udziału w tych zawodach.

Przyjdź – pobiegaj, pospaceruj, pogimnastykuj się, zadbaj o siebie, bądź lepszy, bądź z nami w soboty o 1000 w parku! Zaczynamy w sobotę 24 listopada.źródło: MOS Gryfino

Sport
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony