W sobotę 15 grudnia odbyła się w auli Zespołu Szkół w Gryfinie impreza mikołajkowa zorganizowana przez sekcję gimnastyki artystycznej Międzyszkolnego Klubu Sportowego HERMES. Licznie zgromadzonej publiczności swoje umiejętności zaprezentowały zawodniczki sekcji gimnastycznej, zarówno z grupy zaawansowanej (startujące już w zawodach ogólnopolskich) jak i z grupy naborowej.

Wszystkie występy gimnastyczek spotkały się z żywiołową reakcją publiczności wzbudzając bardzo sympatyczne reakcje okazywane gromkimi brawami. Gościnnie zaprezentowały się tegoroczne medalistki Mistrzostw Polski w układach zbiorowych, startujące obecnie w barwach MKS Kusy Szczecin, wychowanki MKS Hermes: Justyna Szewczykowska, Wiktoria Żurowska i Julia Jakowczyk. Szczególnie miło było obejrzeć występ najbardziej zasłużonej gryfińskiej gimnastyczki, Katarzyny Żołnowskiej, aktualnie studentki poznańskiej AWF.
W imprezie mikołajkowej nie mogło zabraknąć Mikołaja, prezentów, przyjaznej atmosfery i dobrej zabawy.
W sekcji gimnastyki artystycznej MKS Hermes pracują trzy instruktorki: Małgorzata Stefańska, Gabriela Kaczmarek i Agata Tworek. Kierownikiem sekcji jest pani Magdalena Gniłka.


Źródło: MKS Hermes

Sport
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony