Pięcioro dzieci z zespołów rewalidacyjno-wychowawczych Zespołu Szkół w Nowym Czarnowie wraz ze swoimi nauczycielami rozpoczęło projekt od plażowania nad Jeziorem Dąbie. W pełni korzystali z dobrodziejstw kończącego się lata, a pogoda jak zwykle dopisała.

Zaopatrzeni w sprzęt plażowy i piknikowy okupowali słoneczną plażę w Dąbiu, gdzie dzieci mogły doświadczyć kąpieli w piasku i w wodzie, cieszyć się nieograniczoną przestrzenią i świeżym powietrzem, spędzić aktywnie swój pozaszkolny czas w dobrym towarzystwie i świetnie się bawiąc. Dotlenieni, opaleni, najedzeni i w dobrych nastrojach Wszyscy wrócili do Nowego Czarnowa.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na imprezę charytatywną "Podarujmy im trochę świata", która odbędzie się w pubie Andrzeja Suszka 28 września od godziny 19. Dochód z imprezy przeznaczamy na wycieczki naszych podopiecznych, ta nad Jezioro Dąbie również sfinansowana została ze środków Koła TPD przy Szkole Podstawowej Specjalnej w Nowym Czarnowie. Dzięki przyjaciołom naszych dzieci nadal możemy pokazywać osobom niepełnosprawnym otaczający nas świat.

 

Żródło: ZSS w Nowym Czarnowie

Oświata
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony