Uczniowie Zespołu Szkół w Nowym Czarnowie wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Międzyzdrojach, Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach oraz Koło nr 19 Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Celem konkursu było rozbudzenie u dzieci i młodzieży wyobraźni, zaprezentowanie zdolności plastycznych, propagowanie czytelnictwa oraz aktywne i kreatywne spędzanie wolnego czasu.

Zadanie uczestników polegało na wykonaniu pracy plastycznej odnoszącej się do hasła konkursu: „Pomaganie jest fajne”. Do organizatorów nadesłano ponad 160 prac. Na podium znaleźli się również nasi uczniowie.


I miejsce: Dawid Molasy – „ Tajemniczy ogród”
I miejsce: Norbert Kaftański – „Zezia i Giler”
II miejsce: Julia Tokarzewska – „Legenda o myśliwym i olbrzymie z Krzywego Lasu”
Wyróżnienie: Marika Pietruszewska – „Mały Książę”


25.05.2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyła się uroczysta gala rozdania nagród. Na przybyłych laureatów, opiekunów oraz pozostałych gości czekało wiele niespodzianek. Finał rozpoczął się od krótkiego przedstawienia przygotowanego przez bibliotekarzy potwierdzając, że „Pomaganie jest fajnie i pomagając stajemy się szczęśliwi!”. Po tak cudownym wstępie, nastąpił długo wyczekiwany moment wręczenia super nagród i błysk fleszy.

Cała uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem dla wszystkich przybyłych gości.
Po tych niezwykłych przeżyciach Parkiem Zdrojowym i Aleją Gwiazd udaliśmy się nad morze. Była kąpiel słoneczna, kąpiel w morzu, zbieranie muszelek, spacer brzegiem morza i po molo. I rzecz jasna - obowiązkowy zakup pamiątek.
Szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy do domu. Jeszcze tam wrócimy!

Źródło: https://zssnoweczarnowo.edupage.org/

Oświata
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony