W internacie przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie trwają prace polegające na modernizacji III piętra internatu. Wymienione zostaną drzwi, wykładziny, instalacje sanitarne i elektryczne, wyremontowane zostaną sanitariaty oraz kuchnia. Koszt inwestycji wynosi 29 7748,05 zł. Wykonawcą jest przedsiębiorstwo wielobranżowe z Gryfina "AB" Grzegorz Biel. 

Po wykonaniu modernizacji pomieszczenia (w tym pokoje i kuchnia) zostaną wyposażone w nowe meble i urządzenia.

Kolejna inwestycja przy ZSP nr 2 w Gryfinie to budowa boiska sportowego. Zakres prac obejmuje: wykonanie boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 30 x 46 m o nawierzchni poliuretanowej. Boisko będzie posiadało pola do gry w koszykówkę, siatkówkę, nową bieżnię do biegu na 100 m, skocznię do skoku w dal oraz rzutnię do pchnięcia kulą. Koszt inwestycji według zawartej umowy z firmą  KS Usługi Ogólnobudowlane Koza Szymon z siedzibą w Gryfinie wynosi 746 968,45 zł. Na terenie przyległym do boiska powstanie także siłownia zewnętrzna (koszt 55 227,00 zł).

W Domu Pomocy Społecznej w Dębcach trwają prace związane z budową windy oraz zagospodarowaniem terenu przyległego oraz dostosowaniem budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych. Prace wykonuje firma REMOBUD z siedzibą w Krakowie za kwotę 313 236,00 zł.

W Domu Pomocy Społecznej w Moryniu montowane są kolektory słoneczne  oraz modernizowana jest kotłownia. Prace wykonuje firma PROVSOLAR  z siedzibą w Chwarstnicy. Kwota inwestycji to 208 854,42 zł. Inwestycja jest dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.

 

W Zespole Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie firma Interbud wykonuje ogrodzenie terenu rekreacyjnego przy szkole.

Inwestycje
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony