Trwa inwestycja pn. Przebudowa budynku przy ul. Dworcowej 1 w Chojnie, w zakresie pomieszczeń parteru, III piętra oraz budowy windy dla osób niepełnosprawnych. Realizacja przedsięwzięcia zaplanowana została na lata 2016-2017. Obejmuje ona swoim zakresem przystosowanie pomieszczeń znajdujących się na III piętrze na potrzeby chojeńskiej filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, która zostanie przeniesiona z parteru tego samego budynku, a także przystosowanie pomieszczeń parteru dla potrzeb Zespołu Poradni Przyszpitalnych Szpitala Powiatowego w Gryfinie Sp. z o.o. oraz budowę szybu windowego wraz z montażem windy obsługującej wszystkie kondygnacje budynku. W części parterowej zaplanowano m.in. gabinety lekarskie i zabiegowe POZ, gabinet ginekologiczny, poradnie: okulistyczną, chirurgiczną, laryngologiczną i urologiczną.

Obecnie wykonywane są prace instalacyjne i budowlane na III kondygnacji oraz prace budowlane związane z realizacją szybu windowego, który wyprowadzono na poziom II piętra.
Umowny koszt robót budowlanych wynosi 1 614 785,44 zł, a prace wykonywane są przez firmę BRD FUKSPOL Łukasz Fuks z siedzibą w Pniewie.

Inwestycje
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony